Tanie zdjęcia stockowe

Autor: Mateusz Czyżewski, Data: 29/01/2013

Wiadomo, że zdjęcia stockowe są coraz bardziej popularne wśród różnego rodzaju projektantów, twórców stron czy osób zajmujących się reklamą. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znaczenie taniej jest kupić gotowe zdjęcia stockowe, filmiki czy też grafikę wektorową niż samodzielnie starać się to wykonać. Do tego możemy zaoszczędzić mnóstwo naszego czasu, ponieważ w bankach zdjęć stockowych tego rodzaju pliki mamy po prostu od ręki.

depositphotos logo

Pozostaje nam jeszcze kwestia jaki bank stockowy wybrać, a tu wiadomo, że przeważnie kierujemy się cenami, jakością plików i dużą bazą, która zapewni nam swobodę wyboru. Do dyspozycji mamy takie banki jak Fotolia czy Shutterstock, ale w ostatnim czasie coraz głośniej mówi się o banku Depositphotos. Jest to zagraniczna agencja zdjęć stockowych z siedzibą w USA, która rozwija się w błyskawicznym tempie, w ubiegłym roku baza plików została powiększona dwukrotnie. Z ostatnich informacji prasowych wynika, że bank uruchomił również wideo stockowe, czyli krótkie filmiki, które bardzo często wykorzystujemy do tworzenia reklam.

Jak natomiast wyglądają w przypadku Depositphotos same ceny? Żeby kupować pliki musimy się zarejestrować. Do wyboru mamy pobieranie pojedynczych plików za kredyty, gdzie jeden kredyt to mniej więcej jeden dolar lub plany abonamentowe, dla osób z większym zapotrzebowaniem na Stocki. Cena przy pobieraniu za kredyty zależy od wielkości zdjęcia, najmniejszą rozdzielczość możemy kupić od 1 dolara, natomiast pliki wektorowe mamy w cenie 10 dolarów. Za kredyty możemy kupować również wideo stockowe, tu również cena zależy od rozdzielczości i waha się od 25 do 60 dolarów. Zostają nam jeszcze abonamenty. Możemy wybrać, na jaki okres chcemy wykupić abonament – od 1 do 12 miesięcy i określić ile plików chcemy pobierać dziennie – od 5 do 200. Przykładowy abonament na 3 miesiące, podczas których możemy pobierać 5 obrazów dziennie kosztuje nas 199 dolarów. W tym czasie możemy pobrać 450 plików, czyli płacimy za jeden plik 0,44 dolara.

Ogólnie spotykamy się również z tendencją, że pliki stockowe stają się coraz tańsze, my możemy kupować je łatwiej, szybciej je przeglądać i cieszyć się z oszczędności.

Wpis sponsorowany.

Dodaj komentarz:

Kanal RSS - nowosci

Witaj!

Witaj na blogu poświęconym wszystkiemu, co wiąże się ze stronami www. Przeczytasz tutaj o procesie ich tworzenia, pozycjonowaniu, wymianie linków, zarabianiu w programach partnerskich itp.

Odnajdziesz tutaj szablony stworzone w języku HTML dostępne całkowicie za darmo.

Jednym z działów jest moje potrfolio, a więc zbiór najlepszych prac.

Polecam:

atrakcje turystyczne

wyjade.pl - atrakcje, szlaki, wydarzenia

Popularne szablony:

Szablon 4

Szablon 4

Szablon 1

Szablon 1

Szablon 8

Szablon 8

Szablon 5

Szablon 5

Copyright 2007 - 2009 by flankerds.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.