Noworoczna chwila refleksji

Autor: Mateusz Czyżewski, Data: 12/01/2011

Kilkanaście dni temu świętowaliśmy nadejście nowego roku, w tym czasie również tradycyjnie większość z nas sięgała wzrokiem wraz z życzeniami ku nadchodzącym miesiącom. W tym poście jednak chciałbym skupić się na minionych dwunastu miesiącach, w których to nie wszystko poszło tak jak to sobie założyłem.

Przede wszystkim osiągnięte przeze mnie wyniki w 2010 roku pozostawiają wiele do życzenia. Uświadomiłem sobie jak wiele błędów popełniłem. Duży udział w tej klęsce miała zapewne moja natura, która nie pozwala mi wytrwać długo przy jednym projekcie i ciągnie mnie wciąż ku nowemu. Zazwyczaj po świetnym z pozoru pomyśle następowała ochocza praca, projekt graficzny który zawsze jest świetnym wyzwaniem, trochę kodu MySQL i PHP którego tworzenie również sprawia mi sporo frajdy (takie dziwne hobby ;), aż po zakończenie prac i… niechęć do żmudnego pozycjonowania, reklamy, tworzenia treści i rozwoju. W tym momencie następowało kolejne olśnienie, porzucenie wszystkiego i praca przy kolejnym pomyśle.

Błędne koło, które nie ma prawa powodzenia. Zapomniałem o podstawowej rzeczy: wytrwałej i ciągłej pracy przy każdej ze stron. Dlatego w tym roku postaram się pracować nad dotychczas stworzonymi stronami, a zaangażować się jedynie w niedawno odkrytą niezagospodarowaną jeszcze (i ciekawie rokującą moim zdaniem) niszę.

O swych strategiach, wykorzystywanych narzędziach i przemyśleniach nadal będę informował na powyższym blogu, oby tylko wystarczyło mi wytrwałości w dążeniu do celu!

Komentarze

  1. crazyit says:

    My też mamy podobne przemyślenia, w 2010 dopiero zaczynaliśmy pracę nad stronami i cały czas widzimy ile jeszcze można zmienić na lepsze, ale myślę iż pomału w 2011 będziemy się rozwijać, byle tylko mieć zapał do pracy. Nasze motto to uczyć się od najlepszych. Pozdrowienia

  2. Tomek says:

    Dokładnie najważniejszy jest zapał, ja nie stosuje metody obwiniania się za poprzedni rok i narzekania, że czegoś nie zrobiłem. Mam po prostu w świadomości fakt, że w tym roku trzeba pracować mocniej.

Dodaj komentarz:

Kanal RSS - nowosci

Witaj!

Witaj na blogu poświęconym wszystkiemu, co wiąże się ze stronami www. Przeczytasz tutaj o procesie ich tworzenia, pozycjonowaniu, wymianie linków, zarabianiu w programach partnerskich itp.

Odnajdziesz tutaj szablony stworzone w języku HTML dostępne całkowicie za darmo.

Jednym z działów jest moje potrfolio, a więc zbiór najlepszych prac.

Polecam:

atrakcje turystyczne

wyjade.pl - atrakcje, szlaki, wydarzenia

Popularne szablony:

Szablon 4

Szablon 4

Szablon 1

Szablon 1

Szablon 8

Szablon 8

Szablon 5

Szablon 5

Copyright 2007 - 2009 by flankerds.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.