Staż w Hiszpanii

Autor: Mateusz Czyżewski, Data: 15/02/2009

Martos – małe miasto w Andaluzji, nieopodal Jaén, liczące około 25 tys. mieszkańców.

leonardo

To właśnie w tym miejscu otrzymałem możliwość odbycia 3-tygodniowych praktyk związanych z doskonaleniem mojej wiedzy z dziedziny informatyki. Jest on realizowany dzięki unijnemu programowi Leonardo da Vinci. Możliwość wyjazdu zapewniła mi szkoła w której aktualnie się uczę i mam to szczęście, że przoduje ona w realizacjach tego typu projektów. Praktyki trwać będą przez 3 tygodnie, do Hiszpanii wylatuję już jutrzejszego ranka.

Nie oznacza to jednak, że na blogu zapanuje zupełna cisza. Mam już przygotowanych kilka szkiców, gdy znajdę chwilę czasu postaram się je dokończyć i opublikować.

Oprócz praktyk w planach jest również zwiedzanie kilku naprawdę pięknych miejsc, co związane jest z moją nową stroną internetową. Póki, co nie będę jednak zdradzał więcej informacji, ponieważ jest to jak na razie jedynie projekt i do oficjalnego otwarcia wiele jeszcze może się zmienić.

Mam nadzieję, że w czasie tego wyjazdu zdobędę sporo doświadczenia, a po powrocie odnajdę się we wszystkich wiadomościach zebranych przez “Operowy” czytnik RSS, z którego korzystam.

Na koniec zamieszczam zdjęcie alby pokazać, w jak ładnym miejscu będziemy przebywać:

martos

Komentarze

  1. […] podróży i pięknej przyrody. O rozpoczęciu prac nad nią wspomniałem już, gdy opisywałem mój wyjazd na staż do Hiszpanii. Wyjazd był bardzo udany mimo, że nie nauczyliśmy się wiele, ale zwiedziliśmy kawał naprawdę […]

  2. Basia says:

    To trafiła Ci się wyprawa. Elegancko, studiowanie za granicą daje dużo pozytywnych wrażeń 😀

Dodaj komentarz:

Kanal RSS - nowosci

Witaj!

Witaj na blogu poświęconym wszystkiemu, co wiąże się ze stronami www. Przeczytasz tutaj o procesie ich tworzenia, pozycjonowaniu, wymianie linków, zarabianiu w programach partnerskich itp.

Odnajdziesz tutaj szablony stworzone w języku HTML dostępne całkowicie za darmo.

Jednym z działów jest moje potrfolio, a więc zbiór najlepszych prac.

Polecam:

atrakcje turystyczne

wyjade.pl - atrakcje, szlaki, wydarzenia

Popularne szablony:

Szablon 4

Szablon 4

Szablon 1

Szablon 1

Szablon 8

Szablon 8

Szablon 5

Szablon 5

Copyright 2007 - 2009 by flankerds.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.